Пошук

Розширений пошук

2014

21 жовтня 2014
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв виступив з політичною заявою на Повноважній конференції МСЕ в Пусані
У своєму виступі керівник української делегації на Повноважній конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку порушив питання ролі ІКТ в глобальному економічному зростанні та реформах в Україні, міжнародному співробітництві нашої країни з МСЕ, зокрема у використанні радіочастотного ресурсу, а також питання наслідків анексії Криму з точки зору міжнародного права.
20 жовтня 2014
Привітання від імені керівництва Служби з Днем створення 2 територіального вузла урядового зв'язку Держспецзв'язку
20 жовтня 2014
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв взяв участь у зустрічі міністрів у справах ІКТ в Пусані
У неділю, 19 жовтня 2014 року, Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв, який очолює українську делегацію на Повноважній конференції Міжнародного Cоюзу Електрозв’язку, що розпочала сьогодні свою роботу у Пусані (Республіка Корея), взяв участь у міністерській зустрічі "Інформаційно-комунікаційні технології та драйвери зростання". Учасниками зустрічі стали керівники національних Адміністрацій зв’язку з більш ніж 50 країн Африки, Азії, Карибського басейну, Європи, Латинської Америки, Близького Сходу та Океанії. За результатами зустрічі ними була прийнята Пусанська декларація щодо майбутньої ролі ІКТ на шляху досягнення сталого розвитку.
20 жовтня 2014
Українська делегація розпочала роботу на Повноважній конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку в Пусані
Сьогодні, 20 жовтня, у Пусані (Республіка Корея) розпочала свою роботу Повноважна конференція Міжнародного Союзу Електрозв’язку (ПК-14). У роботі конференції бере участь українська делегація на чолі з Головою Держспецзв’язку Володимиром Звєрєвим. На конференції, яка продовжиться до 7 листопада, буде розглянуто питання стратегії розвитку телекомунікацій, прийняття відповідних Рішень і Резолюцій, зокрема з питань застосування нових технологій і стандартів у сфері радіочастот і телекомунікацій, а також управління Інтернетом і побудови інформаційного суспільства.
16 жовтня 2014
Представники Держспецзв’язку взяли участь у зустрічі Робочої групи ОБСЄ з питань кібербезпеки, що відбулася у м. Відні
З 09 по 11 жовтня 2014 року у Відні проходила зустріч Робочої групи відкритого складу ОБСЄ з питань безпеки використання інформаційних та комунікаційних технологій, у ході якої представники Держспецзв’язку провели серію плідних зустрічей і презентували заходи з підвищення рівня кібербезпеки в Україні.
16 жовтня 2014
Держспецзв’язку та підприємства-ліцензіати беруть участь у виставці “Безпека-2014”
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв урочисто відкрив щорічну галузеву виставку “Безпека-2014”, яка розпочала свою роботу у вівторок, 14 жовтня, у міжнародному виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”. У виставці беруть участь Державний науково-дослідний інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Держспецзв’язку та 13 підприємств-ліцензіатів у галузі технічного та криптографічного захисту інформації.
14 жовтня 2014
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з Днем захисника України
14 жовтня 2014
Держспецзв’язку створила оперативну групу (координаційний центр) з питань реагування на комп’ютерні інциденти
З метою підвищення ефективності координації діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів України, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань, пов’язаних із запобіганням вчиненню порушень безпеки інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, наказом Адміністрації Держспецзв’язку утворено оперативну групу (координаційний центр) з питань реагування на комп’ютерні інциденти (далі - оперативна група). До складу оперативної групи входитимуть представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, зокрема Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку і Адміністрації Держспецзв’язку, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби зовнішньої розвідки України
13 жовтня 2014
Під час урочистостей з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України було нагороджено кращих працівників Служби
Двадцять п’ять працівників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України були нагороджені відзнаками та іншими відомчими нагородами під час урочистого святкування професійного свята Служби, яке відбулося у п’ятницю - 10 жовтня.
10 жовтня 2014
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з нагоди Дня Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України