Пошук

Розширений пошук

2014

29 вересня 2014
Доходи від надання послуг у сфері інформації та телекомунікацій за січень – серпень 2014 року
У структурі загальноукраїнського обсягу послуг послуги сфери інформації та телекомунікацій у січні – серпні 2014 року становили майже 23,3%, тобто понад 47 млрд. грн. Із загального обсягу наданих послуг у сфері інформації та телекомунікацій 27,7% (13 млрд. грн.) – це послуги, надані населенню.
22 вересня 2014
Держспецзв’язку візьме участь у забезпеченні надійного функціонування ЄІАС “Вибори”
У понеділок, 22 вересня, представники Держспецзв’язку взяли участь у першому засіданні робочої групи із забезпечення надійного та безпечного функціонування Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Вибори” під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, яке відбулося у Центральній виборчій комісії України.
22 вересня 2014
Держспецзв’язку підвищить технічні можливості Національної системи конфіденційного зв’язку за допомогою телекомунікаційної мережі спеціального призначення
З переданням до державної власності створеної ПАТ “Укртелеком” телекомунікаційної системи спеціального призначення (ТМСП) Національна система конфіденційного зв’язку, створення якої почалося ще десять років тому, але модернізація якої не фінансувалася вже кілька років, отримає “друге дихання”. Так вважає Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв. На його думку, введення в експлуатацію магістральної мережі пропускною спроможністю до 10 Гбіт/с дозволить створювати нові інформаційно-телекомунікаційні системи органів державної влади, забезпечити захищеним широкосмуговим доступом до мережі Інтернет всі місцеві органи влади та силові структури, а також забезпечить “транспортом” майбутню мережу захищеного мобільного зв’язку.
17 вересня 2014
Держспецзв’язку внесла на розгляд Уряду України законопроект «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»
У понеділок, 15 вересня, Адміністрація Держспецзв'язку подала до Кабінету Міністрів України проект Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», розроблений на виконання рішення РНБО України від 28 квітня 2014 року «Про заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної політики у сфері інформаційної безпеки України», уведеного в дію Указом Президента України від 01.05.2014 № 449.
12 вересня 2014
Медичний центр Держспецзв’язку надає рекомендації з домедичної допомоги в умовах бойових дій
Медичний центр Держспецзв’язку оприлюднює методичний посібник «Домедична допомога в умовах бойових дій». У посібнику, який відповідає визнаним міжнародним стандартам «care under fire», описано основні елементи надання домедичної допомоги на полі бою. Особливо це актуально для підрозділів Держспецзв’язку, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.
11 вересня 2014
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” оголошує набір на курси підвищення кваліфікації фахівців
Інститут здійснює освітню діяльність щодо підготовки та підвищення кваліфікації фахівців відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.07.2013, серія АД № 270199, термін дії ліцензії – до 01.07.2017.
11 вересня 2014
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проводить набір слухачів на підготовчі курси
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Інститут), який має статус навчального закладу Держспецзв’язку та готує осіб начальницького (офіцерського) складу з базовою та повною вищою освітою за замовленням Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної фельд’єгерської служби України, у 2014 – 2015 навчальному році проводить набір слухачів на підготовчі курси, які є основною формою підготовки до вступу в Інститут.
10 вересня 2014
Держспецзв’язку взяла участь у Дев’ятому щорічному Форумі з управління Інтернетом в Стамбулі
З 2 по 5 вересня в Стамбулі відбувся Internet Governance Forum 2014 - Дев’ятий щорічний Форум з управління Інтернетом на тему «Об’єднання континентів задля покращеного багатостороннього управління Інтернетом», у якому взяв участь представник Держспецзв’язку.
8 вересня 2014
Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали Присягу на вірність Україні
В суботу, 6 вересня 2014 року, 140 курсантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали Присягу на відданість українському народові.
5 вересня 2014
Україна повинна самостійно забезпечувати ефективний захист національного кіберпростору
Україна має самостійно забезпечувати та фінансувати захист інформаційно-телекомунікаційних систем державних органів у рамках Національної стратегії забезпечення кібернетичної безпеки. Проте, з огляду на транскордонність кіберзагроз, Україна не виключає отримання допомоги від міжнародного співтовариства для підвищення рівня поточного захисту національного кіберпростору.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України