Пошук

Розширений пошук

2014

22 грудня 2014
В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації України Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбудеться «День відкритих дверей»
17 січня 2015 року о 14.00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі – Держспецзв’язку), відбудеться «День відкритих дверей».
9 грудня 2014
Делегація Держспецзв’язку взяла участь в П’ятому Глобальному саміті з питань співпраці в кібернетичному просторі
З 3 по 5 грудня 2014 року у Берліні пройшов П’ятий Глобальний саміт з питань співпраці у кібернетичному просторі (Global Cyberspace Cooperation Summit V), співорганізаторами якого виступив EastWest Institute (Сполучені Штати Америки) та МЗС Німеччини. У заході взяли участь перший заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Корнейко та директор Департаменту спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Держспецзв’язку Сергій Нежурбіда.
4 грудня 2014
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 11/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів в телекомунікаційній мережі загального користування.
4 грудня 2014
Співробітники Держспецзв’язку отримали високі державні нагороди
Президент України своїм Указом від 01 грудня 2014 року № 900/2014 нагородив за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом "За заслуги" III ступеня начальника Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку Ігоря Миколайовича Козаченка
4 грудня 2014
Доходи від надання послуг у сфері інформації та телекомунікацій за січень – жовтень 2014 року
У структурі загальноукраїнського обсягу послуг послуги сфери інформації та телекомунікацій у січні – жовтні 2014 року становили понад 23%, тобто понад 59,4 млрд. грн. Із загального обсягу наданих послуг у сфері інформації та телекомунікацій 27% (16,1 млрд. грн.) – це послуги, надані населенню.
1 грудня 2014
Держспецзв’язку вводить в дію нові ліцензійні умови щодо надання послуг з криптографічного захисту інформації
Міністерство юстиції України зареєструвало за № 1380/26157 наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 14 жовтня 2014 року № 531 «Про ліцензування господарської діяльності у галузі криптографічного захисту інформації»
25 листопада 2014
Держспецзв’язку та київське відділення міжнародної асоціації ISACA уклали меморандум про співробітництво у сфері кібербезпеки та інформаційних технологій
У понеділок, 24 листопада, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та київське відділення міжнародної неприбуткової професійної асоціації ISACA уклали меморандум про співробітництво у сфері кібербезпеки та інформаційних технологій. Меморандум відкриває можливості для обміну досвідом між державним органом, який формує та реалізує державну політику у сфері захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах, та професійною асоціацією, одним із завдань якої є розробка стандартів і сертифікацій з інформаційної безпеки, аудиту та управління інформаційними технологіями.
19 листопада 2014
Держспецзв’язку оприлюднила нові ліцензійні умови надання послуг з технічного захисту інформації
У Міністерстві юстиції України 4 листопада 2014 року за № 1387/26164 зареєстровано наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 14.10.2014 № 532 про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації
17 листопада 2014
У Держспецзв’язку відбулося нагородження з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
У п’ятницю, 14 листопада, під час урочистих зборів з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, які відбулися в актовому залі Київського коледжу зв’язку, Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв вручив нагороди працівникам галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій, які відзначилися сумлінною працею, досягненнями та внеском в інформаційну безпеку держави.
16 листопада 2014
Привітання Президента України з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України