Пошук

Розширений пошук

2014

18 липня 2014
У Держспецзв’язку відбулася зустріч з представниками Координаційної ради студентських організацій України
18 липня 2014 року у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулася зустріч з представниками Координаційної ради студентських організацій України за участю Голови Держспецзв’язку Володимира Звєрєва та керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку.
17 липня 2014
Уряд погодив проект національної Стратегії забезпечення кібернетичної безпеки, розроблений Держспецзв’язку
17 липня 2014 року Кабінет Міністрів України розглянув проект Указу Президента України “Про Стратегію забезпечення кібернетичної безпеки України”. Проект Указу був розроблений Адміністрацією Держспецзв’язку на виконання рішення РНБО України від 28 квітня 2014 року «Про заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної політики у сфері інформаційної безпеки України», уведеного в дію Указом Президента України від 01.05.2014 № 449. Проект указу було схвалено Урядом, та передано на розгляд РНБО.
16 липня 2014
Держспецзв’язку та команда CERT-UA надають державним органам та громадянам рекомендації з кібербезпеки
Держспецзв’язку повідомляє працівників державних органів про публікацію на сайті команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA електронної брошури “Базовий курс інформаційної безпеки”. У документі роз’яснюються основні поняття, пов’язані з безпекою користувачів інформаційних ресурсів, а також надаються прості практичні рекомендації із запобігання основних кіберзагроз. Звертаємо увагу користувачів та ІТ-спеціалістів державних органів на необхідність виконання рекомендацій, які регулярно публікуються у відповідному розділі сайта команди CERT-UA, яка працює у складі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку.
8 липня 2014
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 06/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів в телекомунікаційній мережі загального користування.
7 липня 2014
21 червня в Інституті відбувся випуск молодих офіцерів
21 червня 2014 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбувся випуск молодих офіцерів Держспецзв’язку та Комітету національної безпеки Республіки Казахстан. Урочистий ритуал традиційно проходив на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.
7 липня 2014
Проблеми та напрямки розвитку метрологічної діяльності в галузі зв’язку
З 17 по 20 червня 2014 року в м. Одесі на базі Державного підприємства “Одеський науково-дослідний інститут зв'язку” відбувся традиційний семінар метрологів на тему: “Проблеми та напрямки розвитку метрологічної діяльності в галузі зв’язку”.
4 липня 2014
Відбулось перше засідання робочої групи з питань внесення змін у План використання радіочастотного ресурсу
Третього липня 2014 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулось перше засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій стосовно внесення змін до законодавства України у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом, на якому розглядалися питання впровадження в Україні принципу технологічної нейтральності з огляду на міжнародний досвід і національні особливості користування радіочастотним ресурсом.
3 липня 2014
Відбулось засідання Робочої комісії із підготовки Галузевої угоди між Адміністрацією Держспецзв’язку та Профспілкою працівників зв’язку
У четвер, 3 липня, у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулось засідання Робочої комісії для ведення переговорів і підготовки проекту Галузевої угоди між Адміністрацією Держспецзв’язку та Профспілкою працівників зв’язку на новий термін, та контролю за її виконанням.
2 липня 2014
У Держспецзв’язку відбудеться засідання робочої групи з питань розробки закону про кібернетичну безпеку за участю представників громадських організацій
У вівторок, 8 липня, об 11 годині у Держспецзв’язку відбудеться чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань розробки проекту закону “Про основні засади кібернетичної безпеки України” за участю представників громадських організацій.
27 червня 2014
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з Днем Конституції України

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України

Опитування

Який з розділів сайту Вас цікавить найбільше?
Новини
Нормативно-правова база
Діяльність
Відповісти Відповісти
результати Відповісти


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України