Пошук

Розширений пошук2015

30 березня 2015
Держспецзв’язку бере участь у підготовці Всесвітньої конференції радіозв’язку - 2015
З 23 березня по 2 квітня 2015 року в штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку у Женеві проходить Друга сесія Підготовчих зборів (ПЗК15-2) до Всесвітньої конференції радіозв’язку - 2015 (ВКР-15). На ній працює делегація України у складі провідних фахівців з питань використання радіочастотного ресурсу Адміністрації Держспецзв’язку, НКРЗІ та УДЦР. Від Адміністрації Держспецзв’язку до роботи ПЗК15-2 залучені представники Департаменту телекомунікацій та використання радіочастотного ресурсу Адміністрації Держспецзв’язку Олег Майорніков та Олена Павлюк.
24 березня 2015
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» запрошує на «День відкритих дверей»
25 квітня 2015 року о 12.30 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі – Держспецзв’язку), відбудеться «День відкритих дверей».
16 березня 2015
Станції урядового зв’язку в Донецькій та Луганській областях було вимкнено майже рік тому
Починаючи з 25 лютого 2014 року, по мірі виникнення загроз захоплення державних органів у Донецькій області, Держспецзв’язку проводила поступове вимкнення абонентських установок урядового зв’язку. 3 травня 2014 року у зв’язку із захопленням станції урядового зв’язку у Донецьку сторонніми особами її було повністю знеструмлено, спеціальне обладнання та таємну документацію було вивезено або знищено. Аналогічні заходи були виконані 7 квітня 2014 року на станції урядового зв’язку у місті Луганську у момент її збройного захоплення. Таким чином, навесні 2014 року Держспецзв’язку вжила всіх необхідних заходів з метою уникнення компрометації системи урядового зв’язку.
16 березня 2015
Обрано новий склад Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
У п’ятницю, 13 березня 2015 року, у залі Колегії Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за участі представників інститутів громадянського суспільства були проведені установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку, на яких було обрано 11 з 15 членів Громадської ради. На своєму першому засіданні Громадська рада обрала голову та заступників, а також оголосила прийом заяв кандидатів на дообрання її членів.
11 березня 2015
Установчі збори з формування Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку відбудуться у п’ятницю, 13 березня
Минулого тижня у Держспецзв’язку було закінчено приймання заяв від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування Громадської ради.
11 березня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України
6 березня 2015
Держспецзв’язку вітає жінок з Міжнародним жіночим днем
У п’ятницю, шостого березня 2015 року, чоловіки Держспецзв’язку привітали з майбутнім святом весни своїх колежанок
6 березня 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з нагоди Міжнародного жіночого дня
2 березня 2015
У ЛЮТОМУ БУЛО ПРОВЕДЕНО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ У СИСТЕМІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
У лютому поточного року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” організовано та проведено курси підвищення кваліфікації фахівців у системі післядипломної освіти.
27 лютого 2015
У ПрАТ “Діпрозв’язок” відсвяткували 75-й ювілей
25 лютого 2015 року з нагоди 75-ї річниці створення ПрАТ “Діпрозв’язок” відбулися урочисті збори.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України