Пошук

Розширений пошук2015

27 липня 2015
Голова Держспецзв’язку відвідав 8 територіальний вузол урядового зв’язку
У четвер, 23 липня 2015 року, Голова Держспецзв’язку полковник Держспецзв’язку Леонід Євдоченко та керівники профільних структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку здійснили робочу поїздку до 8 територіального вузла урядового зв’язку. Під час візиту вони взяли участь в урочистих зборах особового складу з нагоди 58-ї річниці створення цього підрозділу.
24 липня 2015
Кабмін призначив Олександра Чаузова першим заступником Голови Держспецзв’язку
У четвер, 22 липня 2015 року, Кабінет Міністрів України призначив Чаузова Олександра Миколайовича першим заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
13 липня 2015
Держспецзв’язку готує семінар: «Реалізація європейської політики у сфері аудиту інформаційний безпеки (кібербезпеки)»
Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Генеральним директором Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення планує проведення 17-18 вересня 2015 року семінару
8 липня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України
3 липня 2015
Представники Держспецзв’язку взяли участь у семінарі НАТО з питань регіонального співробітництва у сфері кібербезпеки в Тбілісі
Українська делегація на чолі з першим заступником Голови Держспецзв’язку Олександром Корнейком взяла участь у науково-практичному семінарі з питань розвитку регіонального співробітництва у сфері кібербезпеки між країнами Південного Кавказу та Чорноморського басейну, який з 30 червня по 1 липня проходив в Тбілісі під егідою Програми НАТО "Наука заради миру та безпеки" та за підтримки Уряду Грузії.
2 липня 2015
У Держспецзв’язку створено Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам
З 1 липня 2015 року у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України розпочав роботу Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам. Його створено на базі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку. Очолив ДЦКЗ підполковник Держспецзв’язку Ігор Миколайович Козаченко.
2 липня 2015
Секретар РНБО Олександр Турчинов представив нового Голову Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка
У четвер, 2 липня 2015 року, в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося представлення нового Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка. Нового керівника Служби представив Голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.
2 липня 2015
Леонід Євдоченко призначений Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 1 липня 2015 року № 660-р призначив Євдоченка Леоніда Олександровича Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Іншим розпорядженням № 659-р Уряд звільнив Звєрєва Володимира Павловича з посади Голови Держспецзв’язку у зв’язку с переходом на іншу роботу.
1 липня 2015
Держспецзв’язківці зібрали благодійну допомогу для Центру допомоги дітям
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей співробітниками підрозділів Держспецзв’язку, які дислокуються у Києві, було розпочато благодійницьку акцію щодо надання допомоги Центру допомоги дітям “Місто щасливих дітей”. За кошти співробітників Держспецзв’язку, зібрані протягом місяця, були придбані подарунки, про які мріяли діти - велосипеди, самокати, дитячі іграшки та інше.
26 червня 2015
Відбувся дев’ятий випуск в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації
У п’ятницю, 26 червня 2015 року, на території Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років» відбувся дев’ятий випуск молодих офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». На рівні з українськими офіцерами, випускниками ІСЗЗІ вже п’ятий рік поспіль стали лейтенанти Комітету національної безпеки Республіки Казахстан.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України