Пошук

Розширений пошук
null

2016

26 квiтня 2016
Звернення Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка у 30-у річницю Чорнобильської катастрофи
30 років минуло з дня аварії на Чорнобильській АЕС, всесвітньо визнаної катастрофою планетарного масштабу.
23 квiтня 2016
Відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
21 квітня 2016 року в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулося чергове засідання Громадської ради, на якому було розглянуто широке коло питань, пов’язаних з вдосконаленням нормативно-правової бази.
7 квiтня 2016
Уряд продовжить термін дії аналогового телебачення
6 квітня 2016 року на своєму черговому засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу, згідно з якими строк використання частот для аналогового телебачення продовжено до 30 червня 2017 року.
6 квiтня 2016
Парламентська Асамблея та Комітет міністрів Ради Європи схвалили низку Рекомендацій, які стосуються питань політики та безпеки використання мережі Інтернет
На виконання зобов’язань України в рамках її членства у Раді Європи Адміністрація Держспецзв’язку оприлюднює низку Рекомендацій, ухвалених Парламентською Асамблеєю та Комітетом міністрів Ради Європи.
4 квiтня 2016
26 березня 2016 року в Державному закладі «Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації пройшов «День відкритих дверей»
26 березня 2016 року в Державному закладі «Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбувся «День відкритих дверей».
1 квiтня 2016
Держспецзв’язку запрошує взяти участь у Міжнародній конференції
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України Запрошує взяти участь у ХVІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»
28 березня 2016
Затверджено Положення про метрологічну службу Адміністрації Держспецзв’язку
Наказом Адміністрації Держспецзв’язку затверджено Положення про метрологічну службу
25 березня 2016
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» запрошує на «День відкритих дверей»
26 березня 2016 року о 12.00 у Державному закладі «Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбудеться «День відкритих дверей».
23 березня 2016
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося позачергове засідання Громадської ради
17 березня 2016 року в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося позачергове засідання Громадської ради з приводу обговорення положень затвердженої Президентом Стратегії кібербезпеки України та подальших заходів щодо її реалізації.
23 березня 2016
Держслужбовців навчили, як протидіяти витоку інформації
16 березня 2016 року відбувся тренінг «Організація захисту інформації в державних органах», розроблений Адміністрацією Держспецзв’язку та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Нацдержслужби.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України