Пошук

Розширений пошук2015

30 вересня 2015
Введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, отриманий з Республіки Польща
24 вересня 2015 року на РТПС Старобільськ Луганської філії Концерну РРТ введено в дію аналоговий телевізійний передавач потужністю 5 кВт, який використовуватиметься для трансляції телевізійних програм Луганської обласної телерадіокомпанії.
18 вересня 2015
Державний заклад “Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2015 – 2016 навчальному році оголошує набір груп на навчання у системі післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації фахівців.
Інститут здійснює освітню діяльність щодо підготовки та підвищення кваліфікації фахівців відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 527265, дата отримання – 09.09.2014, термін дії ліцензії – до 01.07.2017.
17 вересня 2015
Відбудеться шостий Український форум з управління Інтернетом (IGF-UA)
30 вересня 2015 року в м. Києві на базі Київського коледжу зв’язку за підтримки Держспецзв'язку відбудеться шостий Український форум з управління Інтернетом (IGF-UA)
17 вересня 2015
17 вересня розпочато семінар в рамках інструменту інституційної розбудови ТАІЕХ: "Реалізація європейської політики у сфері аудиту інформаційної безпеки (кібербезпеки)
З метою наближення чинного законодавства України до права і нормативно-правової бази ЄС у сфері здійснення державного контролю за станом технічного захисту інформації Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Генеральним директоратом Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення 17 вересня розпочато семінар в рамках інструменту інституційної розбудови TAIEX: “Реалізація європейської політики у сфері аудиту інформаційної безпеки (кібербезпеки).
17 вересня 2015
На Сході України введено в дію передавачі для трансляції програм Донецької ОДТРК
З метою відновлення мовлення на Сході України, Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення України були введені в дію два потужних передавача, передані Україні з Литовської республіки
17 вересня 2015
15 вересня поточного року Держспецзв'язку спільно з Нацдержслужбою України та за сприяння Школи вищого корпусу державної служби Нацдержслужби України було проведено тренінг "Організація захисту інформації в державних органах"
В роботі тренінгу взяли участь більше 30 державних службовців І-ІІ категорії посад ЦОВВ, на яких покладено відповідальність за захист інформації в органах законодавчої та виконавчої влади
11 вересня 2015
Адміністрацією Держспецзв'язку розроблено рекомендації щодо правил використання державними службовцями поштових сервісів.
З метою недопущення витоку інформації, що передається з використанням електронної пошти, Адміністрацією Держспецзв'язку підготовлено рекомендації щодо правил використання державними службовцями поштових сервісів.
10 вересня 2015
Діяльність у сфері послуг пошти, інформації, телекомунікацій та ремонту комп’ютерів і обладнання зв’язку за січень-червень 2015 року
У структурі загальноукраїнського обсягу послуг, послуги сфери інформації та телекомунікацій у січні-червні 2015 року становили 20,5% тобто 40932,7 млн. грн. , що на 5749,6 млн. грн. більше ніж за січень-червень 2014 року. З загального обсягу наданих послуг у сфері інформації та телекомунікацій 39,7 % (16228,3 млн. грн.) – це послуги надані населенню.
9 вересня 2015
15 вересня поточного року Адміністрація Держспецзв'язку спільно з Нацдержслужбою України за сприянням Школи вищого корпусу державної служби Нацдержслужби України проводить тренінг «Організація захисту інформації в державних органах»
15 вересня поточного року на базі Школи вищого корпусу державної служби Нацдержслужби України за адресою: вул. Прорізна, 15 проводиться тренінг «Організація захисту інформації в державних органах» для державних службовців І-ІІ категорії посад ЦОВВ, на яких покладено відповідальність за захист інформації в органі влади.
9 вересня 2015
Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали присягу
Першої суботи осені 114 курсантів ІІ курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали присягу на вірність народу України. Урочиста церемонія відбулася на площі Знань НТУУ «КПІ». Привітати майбутніх офіцерів зібралися представники професорсько-викладацького складу, увесь особовий склад вищого навчального закладу, а також численні гості.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України