Пошук

Розширений пошук2015

28 травня 2015
Завершилася ХVІІ щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах»
28 травня 2015 року в м.Києві у санаторії «Пуща-Озерна» завершила свою роботу ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах», організована Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.
27 травня 2015
Голова Держспецзв’язку виступив з політичною заявою на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві
У своєму виступі керівник української делегації Володимир Звєрєв на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві, який проводиться під егідою Міжнародного Союзу Електрозв’язку та ООН, порушив питання ролі ІКТ в глобальному економічному зростанні та реформах в Україні, а також міжнародного співробітництві нашої країни з МСЕ.
27 травня 2015
Доходи галузі зв’язку за січень-березень 2015 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-березень 2015 року
26 травня 2015
Стартувала ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»
26 травня 2015 року в м.Києві у санаторії «Пуща-Озерна» розпочала роботу сімнадцята щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яка триватиме до 28 травня.
26 травня 2015
Українська делегація розпочала роботу на Форумі Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в Женеві
26 травня, у Женеві розпочав роботу Форум Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства 2015 року (Форум ВСІС 2015), організаторами якого виступають Міжнародний союз електрозв’язку, ЮНЕСКО, ЮНКТАД і ПРООН за участю інших установ ООН.
22 травня 2015
Команда CERT-UA провела для правоохоронців майстер-клас з протидії кіберзлочинам
Фахівці команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA, яка працює у складі Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, провели у п’ятницю, 22 травня 2015 року семінар для представників правоохоронних органів та органів безпеки, присвячений практичним аспектам протидії кібернетичним загрозам, а також обговоренню й узгодженню шляхів гармонізації зусиль суб’єктів забезпечення кібербезпеки України. Семінар пройшов за сприяння компанії “Майкрософт Україна”.
22 травня 2015
Відбулося засідання Робочої групи з питань вимог до якості телекомунікаційних послуг
13 травня 2015 року в приміщенні Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо вимог до якості телекомунікаційних послуг, яка створена наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 19.03.2014 № 122.
21 травня 2015
Держспецзв’язку проводить ХVІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах»
З 26 по 28 травня 2015 року в Києві, у санаторії «Пуща-Озерна», в сімнадцятий раз відбудеться традиційна щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах», організатором якої виступає Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
19 травня 2015
Доходи галузі зв’язку за січень-березень 2015 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-березень 2015 року зросли порівняно з січнем-березнем 2014 року на 791,8 млн. грн. і становили понад 13,7 млрд. грн. , із них понад 8,4 млрд. грн. – доходи, отримані від населення.
18 травня 2015
Відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
18 травня 2015 року в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відбулось засідання Громадської ради, на якому обговорювалось широке коло питань та були обрані нові члени ради.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України