Пошук

Розширений пошук2015

29 сiчня 2015
У 2015 році Міжнародний союз електрозв'язку відзначає 150-річчя з дня свого заснування
17 травня 1865 року в м. Парижі 20 країн підписали першу Міжнародну конвенцію з телеграфії та заснували Міжнародний телеграфний союз, а з 1934 року після підписання Міжнародної конвенції електрозв'язку ця організація стала називатися Міжнародним союзом електрозв'язку (МСЕ).
27 сiчня 2015
В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» відбувся «День відкритих дверей»
17 січня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, відбувся «День відкритих дверей».
20 сiчня 2015
Держспецзв’язку затвердила правила технічної експлуатації засобів мовлення
Адміністрацією Держспецзв’язку наказом від 13 січня 2015 року № 8 затверджено нормативний документ “Правила технічної експлуатації засобів мовлення”, який розроблено на заміну нормативного документа “Правила технической эксплуатации средств вещательного телевидения” (ПТЭ-88), затвердженого Міністерством зв’язку СРСР у 1986 році.
20 сiчня 2015
Держспецзв’язку впроваджує нові стандарти криптографічного захисту інформації
На виконання рішення Уряду України, Держспецзв’язку повідомляє про прийняття двох нових стандартів криптографічного захисту інформації як національних.
13 сiчня 2015
Керівництво Держспецзв’язку нагородило учасників бойових дій
25 грудня 2014 року міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій було прийнято рішення щодо встановлення статусу учасника бойових дій особовому складу 4 територіального вузла урядового зв’язку (6 осіб начальницького складу), який захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, безпосередньо брав участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.
5 сiчня 2015
Затверджені правила прийому у 2015 році для вступників у навчальний заклад Держспецзв’язку – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ”
Затверджено правила прийому в 2015 році для вступників у навчальний заклад Держспецзв’язку – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
5 сiчня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 12/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів у телекомунікаційній мережі загального користування.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України