Пошук

Розширений пошук

2014

29 липня 2014
У Держспецзв'язку вважають провокацією заяви про причетність її спеціалістів до атаки на сайт Президента України
Спеціалісти Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв'язку відбили першу хвилю потужної DDoS-атаки на сайт Президента України.
25 липня 2014
Експерти команди CERT-UA взяли участь у Форумі з безпеки платіжних операцій
24 липня 2014 року Команда реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA, яка працює у складі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку, взяла участь у засіданні Форуму безпеки розрахунків і операцій з платіжними інструментами та кредитами, організоване Українською міжбанківською Асоціацією учасників платіжних систем. Експерт CERT-UA Микола Коваль презентував доповідь “Аналіз бот-мереж з точки зору скомпрометованих даних. Взаємодія CERT-UA та банків України”. В ній він розповів про успішне знешкодження спеціалістами команди CERT-UA однієї з бот-мереж і запобігання таким чином викраденню коштів клієнтів низки українських банків у розмірі десятків мільйонів гривень.
25 липня 2014
Эксперти Держспезв’язку взяли участь у семінарі з питань державного регулювання надання послуг електронно-цифрового підпису
17 липня 2014 року перший заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Корнейко та заступник начальника Департаменту криптографічного захисту інформації Держспецзв’язку Данило Мялковський взяли участь у семінарі “Державне регулювання надання послуг електронного цифрового підпису, розвиток інфраструктури відкритих ключів України, проблемні питання”, який пройшов у Міністерстві юстиції України.
23 липня 2014
Доходи від надання послуг у сфері інформації та телекомунікацій за січень – червень 2014 року
У структурі загальноукраїнського обсягу послуг послуги сфери інформації та телекомунікацій у січні – червні 2014 року становили понад 23,7 %, тобто 35183,2 млн. грн. Із загального обсягу наданих послуг у сфері інформації та телекомунікацій понад 24,6 % (9832,5 млн. грн.) – це послуги, надані населенню.
18 липня 2014
У Держспецзв’язку відбулася зустріч з представниками Координаційної ради студентських організацій України
18 липня 2014 року у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулася зустріч з представниками Координаційної ради студентських організацій України за участю Голови Держспецзв’язку Володимира Звєрєва та керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку.
17 липня 2014
Уряд погодив проект національної Стратегії забезпечення кібернетичної безпеки, розроблений Держспецзв’язку
17 липня 2014 року Кабінет Міністрів України розглянув проект Указу Президента України “Про Стратегію забезпечення кібернетичної безпеки України”. Проект Указу був розроблений Адміністрацією Держспецзв’язку на виконання рішення РНБО України від 28 квітня 2014 року «Про заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної політики у сфері інформаційної безпеки України», уведеного в дію Указом Президента України від 01.05.2014 № 449. Проект указу було схвалено Урядом, та передано на розгляд РНБО.
16 липня 2014
Держспецзв’язку та команда CERT-UA надають державним органам та громадянам рекомендації з кібербезпеки
Держспецзв’язку повідомляє працівників державних органів про публікацію на сайті команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA електронної брошури “Базовий курс інформаційної безпеки”. У документі роз’яснюються основні поняття, пов’язані з безпекою користувачів інформаційних ресурсів, а також надаються прості практичні рекомендації із запобігання основних кіберзагроз. Звертаємо увагу користувачів та ІТ-спеціалістів державних органів на необхідність виконання рекомендацій, які регулярно публікуються у відповідному розділі сайта команди CERT-UA, яка працює у складі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку.
8 липня 2014
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 06/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів в телекомунікаційній мережі загального користування.
7 липня 2014
21 червня в Інституті відбувся випуск молодих офіцерів
21 червня 2014 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбувся випуск молодих офіцерів Держспецзв’язку та Комітету національної безпеки Республіки Казахстан. Урочистий ритуал традиційно проходив на території Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”.
7 липня 2014
Проблеми та напрямки розвитку метрологічної діяльності в галузі зв’язку
З 17 по 20 червня 2014 року в м. Одесі на базі Державного підприємства “Одеський науково-дослідний інститут зв'язку” відбувся традиційний семінар метрологів на тему: “Проблеми та напрямки розвитку метрологічної діяльності в галузі зв’язку”.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України

Опитування

Який з розділів сайту Вас цікавить найбільше?
Новини
Нормативно-правова база
Діяльність
Відповісти Відповісти
результати Відповісти


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України