Пошук

Розширений пошук2015

24 листопада 2015
Доходи галузі зв’язку за січень - вересень 2015 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які провадять діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень - вересень 2015 року зросли порівняно із січнем - вереснем 2014 року на більше ніж 2 млрд. грн. і становили майже 41,4 млрд. грн, із них майже 23,5 млрд. грн. - доходи, отримані від населення.
23 листопада 2015
На Донеччині поширюється мовлення Громадського радіо
В Донецькій області у листопаді 2015 року Концерном РРТ ввели в дію три радіомовні передавачі згідно дозволів на тимчасове мовлення, які на час проведення АТО були надані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.
23 листопада 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося чергове засідання Громадської ради
19 листопада 2015 року в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулося чергове засідання Громадської ради.
18 листопада 2015
У Держспецзв’язку відзначили День радіо, телебачення та зв’язку
У Держспецзв’язку відзначили День радіо, телебачення та зв’язку 16 листопада 2015 року у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України Голова Служби Леонід Євдоченко привітав всіх працівників і службовців, які присвятили своє життя галузі зв’язку, з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України.
16 листопада 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку
13 листопада 2015
На Чернігівщині встановили нове передавальне обладнання
Завдяки введенню в дію телевізійного передавача на радіотелевізійній передавальній станції Холми Чернігівської філії Концерну РРТ, розширилася до 60 кілометрів зона прийому програм телеканалу «Перший національний» (УТ-1) та телерадіокомпанії «ЕРА» у телемережі УТ-1 на 33 телевізійному каналі.
13 листопада 2015
Донецька ОДТРК розширяє коло глядачів
09 листопада 2015 року в Донецькій області Концерном РРТ введено в дію два телевізійні передавачі для трансляції програм Донецької обласної державної телерадіокомпанії.
10 листопада 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України.
6 листопада 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулось засідання Громадської ради
5 листопада 2015 року в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулось чергове засідання Громадської ради, де обговорено широке коло нагальних питань, зокрема нормативного регулювання діяльності у галузі телекомунікації, криптографічного та технічного захисту інформації.
6 листопада 2015
На Сході України запрацював черговий телевізійний передавач
3 листопада 2015 року на РТС Марківка Концерном РРТ було введено в дію телевізійний передавач для здійснення трансляції програм ТОВ «Незалежна телерадіокомпанія «ІРТА» на 48 телевізійному каналі.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України