Пошук

Розширений пошук

2014

19 листопада 2014
Держспецзв’язку оприлюднила нові ліцензійні умови надання послуг з технічного захисту інформації
У Міністерстві юстиції України 4 листопада 2014 року за № 1387/26164 зареєстровано наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 14.10.2014 № 532 про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації
17 листопада 2014
У Держспецзв’язку відбулося нагородження з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
У п’ятницю, 14 листопада, під час урочистих зборів з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, які відбулися в актовому залі Київського коледжу зв’язку, Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв вручив нагороди працівникам галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій, які відзначилися сумлінною працею, досягненнями та внеском в інформаційну безпеку держави.
16 листопада 2014
Привітання Президента України з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16 листопада 2014
Привітання Прем'єр-Міністра України з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
16 листопада 2014
Привітання Голови Верховної Ради України з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
14 листопада 2014
Відбулося чергове засідання Громадської ради при Держспецзв’язку
У четвер, 13 листопада 2014 року, відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України. На ньому були обговорені актуальні питання міжнародного співробітництва, розробки нормативних актів та внесення змін до них, участі громадськості у робочих групах з проблемних питань розвитку телекомунікацій та планів роботи Громадської ради у 2015 році.
14 листопада 2014
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
11 листопада 2014
Держспецзв’язку організує семінар з інформаційної безпеки для ІТ-спеціалістів органів державної влади
За ініціативою команди з реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA у п’ятницю, 14 листопада 2014 року, з 10:00 по 13:00 у приміщенні залу колегії Держспецзв’язку (Київ, вул. Хрещатик, 22, 5 поверх) буде проведено семінар з інформаційної безпеки, присвячений практичним аспектам захисту інформації, комп’ютерних мереж та інформаційних систем органів державної влади України. До участі у заході запрошені особи, що безпосередньо здійснюють адміністрування відомчих інформаційних систем, комп’ютерних мереж, а також практично забезпечують їх захист: системні адміністратори та адміністратори інформаційної безпеки (участь - за запрошеннями).
11 листопада 2014
В Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ КПІ відбулися навчання з тактичної медицини
З 6 по 8 листопада 2014 року в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» відбулися навчання з тактичної медицини, організовані волонтерами благодійного проекту «Захист патріотів». У навчаннях також взяли участь військовослужбовці, які мають досвід бойових дій у зоні АТО. Під час тренінгу студенти ІСЗЗІ відпрацьовували навички надання первинної медичної допомоги в умовах, наближених до бойових.
10 листопада 2014
Доходи галузі зв’язку за січень-вересень 2014 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень-вересень 2014 року зросли порівняно з січнем-вереснем 2013 року на 971 млн. грн. і становили понад 39,3 млрд. грн. , із них майже 24,4 млрд. грн. – доходи, отримані від населення.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України