Пошук

Розширений пошук2015

3 липня 2015
Представники Держспецзв’язку взяли участь у семінарі НАТО з питань регіонального співробітництва у сфері кібербезпеки в Тбілісі
Українська делегація на чолі з першим заступником Голови Держспецзв’язку Олександром Корнейком взяла участь у науково-практичному семінарі з питань розвитку регіонального співробітництва у сфері кібербезпеки між країнами Південного Кавказу та Чорноморського басейну, який з 30 червня по 1 липня проходив в Тбілісі під егідою Програми НАТО "Наука заради миру та безпеки" та за підтримки Уряду Грузії.
2 липня 2015
У Держспецзв’язку створено Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам
З 1 липня 2015 року у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України розпочав роботу Державний центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам. Його створено на базі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку. Очолив ДЦКЗ підполковник Держспецзв’язку Ігор Миколайович Козаченко.
2 липня 2015
Секретар РНБО Олександр Турчинов представив нового Голову Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка
У четвер, 2 липня 2015 року, в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося представлення нового Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка. Нового керівника Служби представив Голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.
2 липня 2015
Леонід Євдоченко призначений Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 1 липня 2015 року № 660-р призначив Євдоченка Леоніда Олександровича Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Іншим розпорядженням № 659-р Уряд звільнив Звєрєва Володимира Павловича з посади Голови Держспецзв’язку у зв’язку с переходом на іншу роботу.
1 липня 2015
Держспецзв’язківці зібрали благодійну допомогу для Центру допомоги дітям
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей співробітниками підрозділів Держспецзв’язку, які дислокуються у Києві, було розпочато благодійницьку акцію щодо надання допомоги Центру допомоги дітям “Місто щасливих дітей”. За кошти співробітників Держспецзв’язку, зібрані протягом місяця, були придбані подарунки, про які мріяли діти - велосипеди, самокати, дитячі іграшки та інше.
26 червня 2015
Відбувся дев’ятий випуск в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації
У п’ятницю, 26 червня 2015 року, на території Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років» відбувся дев’ятий випуск молодих офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». На рівні з українськими офіцерами, випускниками ІСЗЗІ вже п’ятий рік поспіль стали лейтенанти Комітету національної безпеки Республіки Казахстан.
26 червня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулось чергове засідання Громадської ради
25 червня 2015 року члени Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку на черговому засіданні обговорили широке коло питань, які стосувалися проектів нормативних актів, підготовлених Держспецзв’язку.
26 червня 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з Днем Конституції України
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв привітав з Днем Конституції України та підкреслив, що ніхто, крім нас самих, не зробить Україну суверенною, міцною та вільною державою.
23 червня 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва до Дня державної служби
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв привітав з Днем державної служби та зазначив, що державний службовець – це єднальна ланка між владою та народом.
11 червня 2015
Держспецзв’язку готова виконати розпорядження щодо припинення функціонування об’єктів КРРТ на тимчасово неконтрольованій території
Адміністрація Держспецзв’язку неодноразово інформувала Уряд та РНБО щодо проблемних питань функціонування об’єктів Концерну РРТ на тимчасово неконтрольованій території, пропонувала кроки щодо їх вирішення та готова виконати відповідні узгоджені рішення. Разом з тим повідомляємо, що виведення з ладу або відключення від енергопостачання об’єктів КРРТ у Луганській області згідно з розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля призведе до певних негативних наслідків для телекомунікаційних мереж у регіоні і потребуватиме додаткових заходів для їх подолання.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України