Пошук

Розширений пошук2015

24 квiтня 2015
Звернення Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедії
22 квiтня 2015
Делегація Держспецзв’язку взяла участь у П’ятому щорічному саміті з питань кібербезпеки
14 - 15 квітня 2015 року у Празі пройшов П’ятий щорічний саміт з питань кібербезпеки (5th Annual Cyber Security Summit). У заході взяли участь перший заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Корнейко та начальник 7 відділу Департаменту спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Держспецзв’язку Валентин Матяшенко.
17 квiтня 2015
Уряд затвердив план впровадження європейських стандартів у сфері електронних комунікацій
15 квітня 2015 року Кабінет Міністрів України схвалив План імплементації деяких актів законодавства ЄС у сфері телекомунікацій, розроблений Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та НКРЗІ. Документ створено на виконання Україною зобов’язань стосовно сфери телекомунікацій у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
15 квiтня 2015
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку запрошує нових членів
Громадська рада при Адміністрації Держспецзв’язку повідомляє, що термін прийому заяв кандидатів на вакантні місця продовжено до 24 квітня 2015 року, а друге її засідання перенесено на період з 11 по 15 травня 2015 року.
10 квiтня 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Володимира Звєрєва з нагоди Великодня
9 квiтня 2015
Голова Держспецзв’язку відвідав підрозділи урядового зв’язку в зоні проведення АТО
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв здійснив інспекційну поїздку по місцях бойової служби підрозділів урядового зв’язку в зоні проведення антитерористичної операції - 2-го та 3-го територіальних вузлів урядового зв’язку та Управлінь Держспецзв’язку в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, він відвідав точки дислокації нових цифрових комплексів захищеного зв’язку, які дозволяють надавати сучасні телекомунікаційні послуги з найвищим рівнем секретності.
8 квiтня 2015
Держспецзв’язку запрошує взяти участь у Міжнародній конференції
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошує взяти участь у ХVІІ Міжнародній науково-практичній конференції «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ У ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ»
2 квiтня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 3/15, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів у телекомунікаційній мережі загального користування.
30 березня 2015
Держспецзв’язку бере участь у підготовці Всесвітньої конференції радіозв’язку-2015 (доповнено)
З 23 березня по 2 квітня 2015 року в штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку у Женеві проходить Друга сесія Підготовчих зборів (ПЗК15-2) до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15). На ній працює делегація України у складі провідних фахівців з питань використання радіочастотного ресурсу Адміністрації Держспецзв’язку, НКРЗІ та УДЦР. Очолює делегацію заступник директора Департаменту телекомунікацій та використання радіочастотного ресурсу Адміністрації Держспецзв’язку Олег Майорніков.
24 березня 2015
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» запрошує на «День відкритих дверей»
25 квітня 2015 року о 12.30 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі – Інститут), який є навчальним закладом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі – Держспецзв’язку), відбудеться «День відкритих дверей».

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України