Пошук

Розширений пошук

2014

12 вересня 2014
Медичний центр Держспецзв’язку надає рекомендації з домедичної допомоги в умовах бойових дій
Медичний центр Держспецзв’язку оприлюднює методичний посібник «Домедична допомога в умовах бойових дій». У посібнику, який відповідає визнаним міжнародним стандартам «care under fire», описано основні елементи надання домедичної допомоги на полі бою. Особливо це актуально для підрозділів Держспецзв’язку, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.
11 вересня 2014
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” оголошує набір на курси підвищення кваліфікації фахівців
Інститут здійснює освітню діяльність щодо підготовки та підвищення кваліфікації фахівців відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.07.2013, серія АД № 270199, термін дії ліцензії – до 01.07.2017.
11 вересня 2014
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проводить набір слухачів на підготовчі курси
Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Інститут), який має статус навчального закладу Держспецзв’язку та готує осіб начальницького (офіцерського) складу з базовою та повною вищою освітою за замовленням Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України та Державної фельд’єгерської служби України, у 2014 – 2015 навчальному році проводить набір слухачів на підготовчі курси, які є основною формою підготовки до вступу в Інститут.
10 вересня 2014
Держспецзв’язку взяла участь у Дев’ятому щорічному Форумі з управління Інтернетом в Стамбулі
З 2 по 5 вересня в Стамбулі відбувся Internet Governance Forum 2014 - Дев’ятий щорічний Форум з управління Інтернетом на тему «Об’єднання континентів задля покращеного багатостороннього управління Інтернетом», у якому взяв участь представник Держспецзв’язку.
8 вересня 2014
Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали Присягу на вірність Україні
В суботу, 6 вересня 2014 року, 140 курсантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» склали Присягу на відданість українському народові.
5 вересня 2014
Україна повинна самостійно забезпечувати ефективний захист національного кіберпростору
Україна має самостійно забезпечувати та фінансувати захист інформаційно-телекомунікаційних систем державних органів у рамках Національної стратегії забезпечення кібернетичної безпеки. Проте, з огляду на транскордонність кіберзагроз, Україна не виключає отримання допомоги від міжнародного співтовариства для підвищення рівня поточного захисту національного кіберпростору.
4 вересня 2014
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 08/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів в телекомунікаційній мережі загального користування.
2 вересня 2014
Держспецзв’язківці здають кров для постраждалих під час АТО
У Держспецзв’язку проводиться здача крові для постраждалих під час АТО. 2 вересня цього року 79 співробітників Адміністрації Держспецзв’язку здали кров у медичному центрі Служби. Серед перших був Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв.
1 вересня 2014
Керівництво Держспецзв’язку нагородило співробітників Служби, які забезпечують зв’язок у зоні АТО
З 26 по 30 серпня Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Володимир Звєрєв та перший заступник Голови Олександр Корнейко здійснили робочу поїздку на польові вузли урядового зв’язку, розгорнуті для забезпечення потреб керівництва Збройних Сил України в зоні АТО.
1 вересня 2014
Доходи від надання послуг у сфері інформації та телекомунікацій за січень – липень 2014 року
У структурі загальноукраїнського обсягу послуг послуги сфери інформації та телекомунікацій у січні – липні 2014 року становили понад 23,4%, тобто понад 41 млрд. грн. Із загального обсягу наданих послуг у сфері інформації та телекомунікацій 24,7% (11,4 млрд. грн.) – це послуги, надані населенню.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України