Пошук

Розширений пошук

2014

26 серпня 2014
Держспецзв’язку закликає державні органи оперативно повідомляти CERT-UA про будь-які комп’ютерні інциденти
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України нагадує, що державні органи мають змогу оперативно інформувати уповноважений підрозділ Держспецзв’язку (CERT-UA) про будь-які дії з несанкціонованого втручання в роботу їх інформаційних ресурсів.
22 серпня 2014
У Держспецзв’язку відбулося урочисте вручення нагород з нагоди Дня Незалежності України
22 серпня у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулися урочисті збори, присвячені 23-й річниці Незалежності України. З привітанням до працівників Держспецзв’язку звернувся Голова Служби В.П. Звєрєв.
22 серпня 2014
ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ В. ЗВЄРЄВА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
21 серпня 2014
Заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера вручив відзнаки працівникам Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку
У четвер, 21 серпня, у Державному центрі захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку відбулося урочисте вручення подяк і нагород Центральної виборчої комісії України працівникам ДЦЗІТС та команди реагування на комп’ютерні надзвичайні ситуації CERT-UA, які у травні цього року брали участь у ліквідації наслідків кібератаки на ІАС “Вибори”.
19 серпня 2014
Держспецзв’язку разом з Громадською радою погодили з Держпідприємництвом Ліцензійні умови в галузі з технічного захисту інформації
Керівництво Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та представники Громадської ради Держспецзв’язку провели робочу зустріч з представниками Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, на якій було обговорено питання погодження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації. У результаті зустрічі були вирішені всі проблемні питання.
12 серпня 2014
Повідомлення про шкідливе програмне забезпечення на комп’ютерах Кабінету Міністрів України виявилося непрофесійним
Публікація у газеті Financial Times щодо стану ураженості урядових організацій програмою-шпіоном Turla/Snake посилається на статтю, опубліковану на сайті антивірусної компанії Symantec 7 cерпня. В обох статтях згадується, що у 2012 році 60 комп’ютерів офісу прем’єр-міністрa “однієї з країн колишнього СРСР” були уражені подібним вірусом. Таким чином, числені інтерпретації статті у FT вітчизняними ЗМІ, які заявили про поточну зараженість цим вірусом компьютерів Кабінету Міністрів України, мають всі ознаки, як мінімум, небажання перевіряти інформацію.
7 серпня 2014
Доходи галузі зв’язку за І півріччя 2014 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за І півріччя 2014 року зросли порівняно з І півріччям 2013 року на 940,7 млн. грн. і становили майже 26,1 млрд. грн. , із них майже 16,3 млрд. грн. – доходи, отримані від населення.
7 серпня 2014
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України (далі – Перелік), та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку (далі - ТКС) 07/14, на якому розглядалися пропозиції щодо можливості внесення технічних засобів до Переліку та умови застосування цих засобів в телекомунікаційній мережі загального користування.
29 липня 2014
У Держспецзв'язку вважають провокацією заяви про причетність її спеціалістів до атаки на сайт Президента України
Спеціалісти Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв'язку відбили першу хвилю потужної DDoS-атаки на сайт Президента України.
25 липня 2014
Експерти команди CERT-UA взяли участь у Форумі з безпеки платіжних операцій
24 липня 2014 року Команда реагування на комп’ютерні інциденти CERT-UA, яка працює у складі Державного центру захисту інформаційно-телекомунікаційних систем Держспецзв’язку, взяла участь у засіданні Форуму безпеки розрахунків і операцій з платіжними інструментами та кредитами, організоване Українською міжбанківською Асоціацією учасників платіжних систем. Експерт CERT-UA Микола Коваль презентував доповідь “Аналіз бот-мереж з точки зору скомпрометованих даних. Взаємодія CERT-UA та банків України”. В ній він розповів про успішне знешкодження спеціалістами команди CERT-UA однієї з бот-мереж і запобігання таким чином викраденню коштів клієнтів низки українських банків у розмірі десятків мільйонів гривень.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України

Опитування

Який з розділів сайту Вас цікавить найбільше?
Новини
Нормативно-правова база
Діяльність
Відповісти Відповісти
результати Відповісти


  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України