Пошук

Розширений пошук

2014

27 жовтня 2014
Євгена Хаїрова обрано членом Радіорегламентного комітету МСЕ
В понеділок, 27 жовтня 2014 року, на засіданні Повноважної конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку директора з питань радіочастотних присвоєнь Українського державного центру радіочастот Євгена Хаїрова було обрано членом Радіорегламентного комітету МСЕ. Держспецзв’язку вітає Євгена Вікторовича з обранням, та сподівається на те, що його високий професійний авторитет в галузі гідно представлятиме Україну на міжнародній арені.
26 жовтня 2014
Держспецзв’язку: перебіг голосування показав високий ступень захисту виборчого процесу від зовнішніх втручань
Перший етап волевиявлення українського народу в ході позачергових виборів 26 жовтня 2014 року завершено. Попередній підсумок операції з кіберзахисту виборів - будь-яку можливість несанкціонованого втручання в роботу інформаційних систем ЦВК може бути виявлено на найранніших стадіях, а її наслідки оперативно подолано. Система також виявила стійкість до потужних DDoS-атак, чому сприяла налагоджена взаємодія з операторами та провайдерами телекомунікацій, хостінговими компаніями.
26 жовтня 2014
Спеціалісти Держспецзв’язку взяли участь у ліквідації наслідків інциденту в ОВК №217
Зранку в неділю, 26 жовтня, у соціальних мережах та ЗМІ з’явилась інформація про “злам кодів доступу до бази даних” в окружній виборчій комісії №217 в Оболонському районі м.Києва. Спеціалістами Держспецзв’язку було з’ясовано, що під час того, як в серверній ОВК знаходились невідомі особи, було здійснено штатний вхід до ЄІАС “Вибори” з обліковим записом голови ОВК та спроба запустити на комп’ютері адміністратора шкідливе програмне забезпечення. За рішенням ЦВК було здійснено зміну облікових даних для користувачів ЄІАС “Вибори” з ОВК №217.
25 жовтня 2014
Хакери зламали не той сайт
В суботу, 25 жовтня, в російських ЗМІ з’явилась інформація про блокування хакерами роботи ЦВК. Як доказ «успішного зламу» зловмисниками надається скріншот головної сторінки веб-сайту vyborkom.org (на даний момент відключений власником). Держспецзв’язку повідомляє, що зазначений сайт не має жодного відношення ані до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, ані до інформаційних систем ЦВК.
24 жовтня 2014
Привітання т.в.о. Голови Держспецзв'язку Олександра Корнейка з Днем автомобіліста і дорожника
23 жовтня 2014
Українська делегація продовжує роботу на Повноважній конференції Міжнародного союзу електрозв’язку у Пусані
В середу, 22 вересня, відбулася зустріч керівника української делегації на ПК-14, голови Держспецзв’язку Володимира Звєрєва з Хуалинем Чжао, заступником Генерального секретаря МСЕ, якого в четвер, 23 жовтня, було обрано Генеральним секретарем МСЕ на період з 2015 року по 2019 рік. На зустрічі було обговорено широке коло питань майбутньої взаємодії України та МСЕ.
21 жовтня 2014
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв та Генеральний секретар МСЕ Хамадун Туре обговорили роль та завдання України в МСЕ
Під час Повноважної конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку, що проходить у Пусані, відбулася зустріч Генерального секретаря МСЕ Хамадуна Туре та керівника української делегації Голови Держспецзв’язку Володимира Звєрєва.
21 жовтня 2014
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв виступив з політичною заявою на Повноважній конференції МСЕ в Пусані
У своєму виступі керівник української делегації на Повноважній конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку порушив питання ролі ІКТ в глобальному економічному зростанні та реформах в Україні, міжнародному співробітництві нашої країни з МСЕ, зокрема у використанні радіочастотного ресурсу, а також питання наслідків анексії Криму з точки зору міжнародного права.
20 жовтня 2014
Привітання від імені керівництва Служби з Днем створення 2 територіального вузла урядового зв'язку Держспецзв'язку
20 жовтня 2014
Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв взяв участь у зустрічі міністрів у справах ІКТ в Пусані
У неділю, 19 жовтня 2014 року, Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв, який очолює українську делегацію на Повноважній конференції Міжнародного Cоюзу Електрозв’язку, що розпочала сьогодні свою роботу у Пусані (Республіка Корея), взяв участь у міністерській зустрічі "Інформаційно-комунікаційні технології та драйвери зростання". Учасниками зустрічі стали керівники національних Адміністрацій зв’язку з більш ніж 50 країн Африки, Азії, Карибського басейну, Європи, Латинської Америки, Близького Сходу та Океанії. За результатами зустрічі ними була прийнята Пусанська декларація щодо майбутньої ролі ІКТ на шляху досягнення сталого розвитку.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України