Пошук

Розширений пошук2015

26 серпня 2015
Доходи галузі зв’язку за січень - червень 2015 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за січень - червень 2015 року зросли порівняно з січнем - червнем 2014 року майже на 1,7 млрд. грн.
21 серпня 2015
До Дня Незалежності України у Держспецзв’язку нагородили кращих співробітників
У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України 21 серпня 2015 року з нагоди 24-ї річниці Дня Незалежності України відбулися урочисті збори, підчас яких були вручені подяки, грамоти та інші заохочення від Кабінету Міністрів України, Адміністрації Держспецзв’язку та Київської міської державної адміністрації.
21 серпня 2015
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з нагоди 24-ї річниці проголошення незалежності України
24 серпня 2015 року Український народ відзначає велике державне свято - 24-у річницю проголошення незалежності нашої демократичної держави
20 серпня 2015
Відкрито Музей історії та розвитку спеціального зв’язку
20 серпня 2015 року в приміщенні Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відбулося урочисте відкриття Музею історії та розвитку спеціального зв’язку.
14 серпня 2015
Адміністрацією Держспецзв’язку розроблено законопроект “Про електронні комунікації”
У рамках виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС та згідно з п. 129 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 р. № 847) Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розроблений законопроект “Про електронні комунікації”.
7 серпня 2015
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України
4 серпня 2015
Президент України затвердив Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Держспецзв’язку
У п’ятницю, 31 липня, Президент України Петро Порошенко своїм Указом № 463/2015 затвердив Положення про проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
27 липня 2015
Голова Держспецзв’язку відвідав 8 територіальний вузол урядового зв’язку
У четвер, 23 липня 2015 року, Голова Держспецзв’язку полковник Держспецзв’язку Леонід Євдоченко та керівники профільних структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку здійснили робочу поїздку до 8 територіального вузла урядового зв’язку. Під час візиту вони взяли участь в урочистих зборах особового складу з нагоди 58-ї річниці створення цього підрозділу.
24 липня 2015
Кабмін призначив Олександра Чаузова першим заступником Голови Держспецзв’язку
У четвер, 22 липня 2015 року, Кабінет Міністрів України призначив Чаузова Олександра Миколайовича першим заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
13 липня 2015
Держспецзв’язку готує семінар: «Реалізація європейської політики у сфері аудиту інформаційний безпеки (кібербезпеки)»
Адміністрація Держспецзв’язку спільно з Генеральним директором Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення планує проведення 17-18 вересня 2015 року семінару

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України