Пошук

Розширений пошук
null

2016

25 травня 2016
Розпочинається робота ХVІІІ Науково-практичної конференції «Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах
25 травня 2015 року в Києві, у санаторії «Пуща-Озерна», розпочинає свою роботу щорічна Науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».
21 травня 2016
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем науки
Від імені керівництва Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і від себе особисто щиро вітаю наукову громадськість з професійним святом - Днем науки!
20 травня 2016
Доходи від надання послуг зв’язку за І квартал 2016 року
Доходи юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, які здійснювали діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку, від надання послуг зв’язку за І квартал 2016 року зросли порівняно з І кварталом 2015 року майже на 0,9 млрд. грн.
19 травня 2016
Держспецзв’язку відзначила День вишиванки
19 травня 2016 року співробітники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України долучились до акції «День вишиванки».
17 травня 2016
Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства
Щороку 17 травня згідно з резолюцією Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) № 68 відзначається Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства з нагоди підписання 17 травня 1865 року першої Міжнародної конвенції з телеграфії та створення МСЕ.
17 травня 2016
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Всесвітнім днем електрозв`язку та інформаційного суспільства
Світова система телекомунікацій – це найбільш масове і всеохоплююче планетарне явище. Вона єднає всіх людей Землі в одне суспільство, створюючи можливості для вільного обміну інформацією.
12 травня 2016
У Женеві відбудеться засідання Ради Міжнародного союзу електрозв’язку
З 25 травня по 2 червня 2016 року в м. Женева (Швейцарська Конфедерація) відбудеться засідання Ради Міжнародного союзу електрозв’язку, яка є найвищим керівним органом МСЕ.
10 травня 2016
У Женеві відбудеться засідання з підготовки Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ
З 23 по 25 травня 2016 року в штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку в м. Женева (Швейцарська Конфедерація) відбудеться перше засідання Цільової групи 5/1 Сектору радіозв’язку МСЕ.
10 травня 2016
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії
В Адміністрації Держспецзв’язку відбулося засідання Технічної комісії Адміністрації Держспецзв’язку з питань визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України
9 травня 2016
Привітання Голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка з Днем Перемоги
Сердечно вітаємо Вас із величним святом – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Сьогодні ми згадуємо усіх, чиє життя відібрала війна та низько вклоняємося ветеранам.

Рахунки для благодійних внесків Збройним силам України

Благодійна фінансова підтримка прикордонникам та членам їх родин

Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)         
© Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України